NASZE USŁUGI

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasz zespół pomoże Ci określić cele i wdroży plan, który sprawi, że je osiągniesz. Prawdopodobnie każda firma chciałaby zwiększyć sprzedaż, pozyskać więcej Klientów, czy być bardziej rozpoznawalna… Dzięki Next You- Ty będziesz następny!

STRONY I SKLEPY INTERNETOWE


Strony i sklepy szyjemy na miarę. Stworzymy dla Ciebie funkcjonalny, dostosowany do urządzeń mobilnych i zgodny z trendami sklep lub stronę internetową.

Czytaj więcej

REKLAMA W INTERNECIE


Skutecznie realizujemy wyznaczone cele. Zwiększymy Twoją sprzedaż, pozyskamy klientów i pogłębimy świadomość Twojej marki. Zajmujemy się głównie reklamą Google i Facebook, prowadzimy również kampanie na TikToku.

Czytaj więcej

DORADZTWO MARKETINGOWE


Potrzebujesz porady od ekspertów? Prowadzimy szkolenia z dziedzin marketingu, przeprowadzamy audyty i konsultacje. Tworzymy plany i strategie marketingowe oraz tunele sprzedażowe.

Czytaj więcej

Kilka naszych realizacji, które chcieliśmy Ci pokazać

Na naszym koncie niedługo wybije 300 ukończonych projektów. Pracowaliśmy nad sklepami internetowymi i stronami www dla wielu różnych branż. Prowadziliśmy kampanie reklamowe zarówno dla lokalnych biznesów aż po międzynarodowe firmy.